Apie užsiėmimus

Pagrindinis ir pirminis tikslas- išmokyti vaiką naudotis abakusu. Pirmoje stadijoje vaikas mokosi skaičiuoti naudojant abi savo rankas ir taip stimuliuoja abu savo smegenų pusrutulius. Vaikai išmoksta visus  keturis matematinius veiksmus (sudėtis, atimtis, daugyba, dalyba), o mokantis ir toliau, sugeba net  traukti kvadratinę šaknį. Naudojant abu smegenų pusrutlius, mokymosi procesas yra gana efektyvus ir pirmus rezultatus savo vaiko elgesyje jūs jau pastebėsite po 3-4 mėn.

Sekantis etapas, tai skaičiavimas mintinai, įsivaizduojant mintyse abakusą. Ir su kiekviena sekančia mokymo programa vis mažiau būna užsiėmimų su abakusu, o pereinama prie skaičiavimo mintinai, t.y.  darbo su įsivaizduojamais skaitliukais. 

Vaikas, mokomas pagal mūsų metodinę programą, pradeda spręsti matematinis užduotis paveikslėliais, nes skaičių jis suvokia kaip vaizdinį.

Vaikai skirstomi į 3 amžiaus grupes, kad kiekvienas užsiėmimas atitiktų jų vystymosi raidą : 

Kinder – vaikai nuo 5 iki 6 metų
Kids – vaikai 7-9 metų             
Junior vaikai nuo 9 iki 16 metų

Mentalinės aritmetikos metodika išmokstama per 2,5-3 metus. Užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitė po 1 akademinę valandą. Vyresni vaikai ir praėję keletą lygių gali būti perkelti į grupes, kur užsiėmimai vyksta 1 kartą per savaitę po 2 akademines valandas. Programoje yra 6 lygiai.

Užsiėmimų kaina 85 Eur mėn/ 8 kartai