Nuo kelių metų geriausia pradėti mokytis?

Geriausia tai pradėti nuo 5-6 metų. Pasak mokslinių tyrimų būtent iki 12 metų intensyviai auga galvos smegenys. Ir šį periodą geriausia išnaudoti, nes šiuo metu intensyviai formuojasi smegenų ląstelės ir neuroninės jungtys. Nuo 12 metų taip pat galima mokytis, tiktai mokymo procesas būna kiek lėtesnis, tačiau mūsų mokymosi programa yra pritaikyta tiek vyresniems vaikams, tiek suaugusiems.

Ar gerėja vaiko pasiekimai matematikoje?

Nežiūrint į savo pavadinimą, mentalinė aritmetika nestato sau tikslo greitai skaičiuoti, tai tik šalutinis efektas. Daug svarbiau yra tai, kaip vystosi vaiko smegenys ir kaip jo sugeba susidoroti su užduotimis. Visa tai veda prie sėkmingo mokymosi ir visų kitų dalykų.

Jeigu vaikui jau  12-14 metų, ar tai nekenks jo mokslams?

Mūsų programos mokomasi paraleliai su mokyklos programa, todėl  ir vyresni vaikai greičiau išmoksta skaičiuoti su abakusu. O nuosekliai mokantis vaikas gauna tiktai naudą – gerėja atmintis, koncentracija, užduočių sprendimo greitis, vaizduotė ir tai tik palengviną visą mokymosi procesą.

Kaip greitai pastebimas rezultatas?

Tėvai jau po pirmų 3 mėnesių pastebės rezultatą. Su sąlyga, kad vaikas kasdien atliks namų užduotis skiriamas pedagogų.

Kiek trunka namų užduotis?

Reikia nepamiršti, kad tai bendras pedagogų ir tėvų darbas. Ir norint pasiekti gerų rezultatų tam reikia kasdien skirti po 10-15 min darbui su abakusu ir užduočių sprendimui.

Jeigu vaikas praleido keletą užsiėmimų ar galima jam organizuoti individualias pamokas?

Taip, jeigu jūsų vaikas praleido keletą pamokų, jam galima organizuoti individualias pamokas.

Kas moko vaikus, ar tai - kvalifikuoti instruktoriai?

Pas mus dirba kvalifikuoti pedagogai turintys tarptautinį Mentalinės aritmetikos sertifikatą, pastoviai keliantys savo kvalifikacija šioje srityje. Mūsų darbuotojai yra mūsų didžiausia vertybė.

Ar gali tėvai lankyti užsiėmimus?

Dėja, tėvai negali dalyvauti užsiėmimuose. Užsiėmimuose gali dalyvauti tik darbuotojai, stebintys pamokų kokybę.

Ar gali suaugę įsisavinti metodiką?

Taip tai yra įmanomą. Daugelis pažengusių gydymo įstaigų pasaulyje naudojasi šia metodika Alshaimerio ligos profilaktikai ar kitoms ligos gydyti. Į šią metodiką galima žiūrėti kaip fitneso treniruotes protui kurių metu treniruojami  abu smegenų pusrutuliai.  Tik suaugusiems reikės įdėti daugiau pastangų ir tam skirti daugiau laiko.

Ar gauna vaikai sertifikatus baigę mokymo programą?

Taip, vaikai baigę mokymo programą, gauną tarptautinį Abacus group sertifikatą.

Mūsų mieste nėra mentalinės matematikos mokyklos. Ar galimi užsiėmimai nuotoliniu būdu?

Taip, tai yra įmanoma. Užsiėmimai vyksta naudojantis  Skype ar Zoom programas. Tačiau pirmus 2-4 užsiėmimus vaikas turi pasimokyti individualiai, kad galėtų prisijungti prie grupės.